LB_skSK  LB_enEN
MON:
    SPOT:

      Pokyny na trhoch KBB

      Platný: 25.09.2020 05:16:32

      Typ položky FilterCommodity FilterPrice FilterVolume (lot) FilterMin. volume (lot) FilterLot FilterExpiry date ▲ FilterValid from FilterPoložka aktívna do Filter Menu
      Počet záznamov: 15; Strana: 1/1; Vygenerované za: 0.01 s
      PredajCVERS-EUR-GS25,001,001,001.000,00-19.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS21,021,001,001,00-19.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS21,031,001,001,00-19.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-GS20,981,001,001,00-19.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-OTC0,051,001,001.000,00-19.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-OTC4,991,001,001.000,00-19.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-GS10,981,001,001,00-26.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-GS20,981,001,001,00-26.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-OTC0,981,001,001,00-26.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-OTC1,001,001,001,00-26.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS21,001,001,001,00-26.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS11,001,001,001,00-26.03.2013-
      PredajNaCl-S-EUR-SPOT_ZZS192,0050,001,0025,00-09.12.2019-
      PredajNaCl-S-EUR-SPOT_ZZS191,0040,001,0025,00-31.12.2019-
      NákupWHTE-ZZS1-SPOT-EUR 144,001,001,0023,00-30.10.2017-
      Contact
      Phone: +421 907 723 428
      Email: secretary@kbb.sk

      Rožňavská 7
      821 02 Bratislava
      Slovakia, European Union
      © 1992-2012 Commodity Exchange Bratislava, JSC
      Trade registry ID: 31337406, VAT ID: SK2020324966