LB_skSK  LB_enEN
MON:
    SPOT:

      Pokyny na trhoch KBB

      Platný: 18.12.2018 14:49:20

      Typ položky FilterCommodity FilterPrice FilterVolume (lot) FilterMin. volume (lot) FilterLot FilterExpiry date FilterValid from ▲ FilterPoložka aktívna do ▲ Filter Menu
      Počet záznamov: 24; Strana: 1/1; Vygenerované za: 0.019 s
      PredajCVERS-EUR-GS25,001,001,001.000,00-19.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS21,021,001,001,00-19.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS21,031,001,001,00-19.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-GS20,981,001,001,00-19.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-OTC0,051,001,001.000,00-19.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-OTC4,991,001,001.000,00-19.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-GS10,981,001,001,00-26.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-GS20,981,001,001,00-26.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-OTC0,981,001,001,00-26.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-OTC1,001,001,001,00-26.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS21,001,001,001,00-26.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS11,001,001,001,00-26.03.2013-
      NákupWHTE-ZZS1-SPOT-EUR 144,001,001,0023,00-30.10.2017-
      PredajPosypovaSol-EUR-SPOT_ZZS174,00100,001,0025,00-21.02.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON69,85120,001,0025,0025.12.201826.07.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON69,85200,001,0025,0025.01.201926.07.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON69,85200,001,0025,0025.02.201926.07.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON69,85100,001,0025,0025.03.201926.07.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-SPOT_ZZS173,5080,001,0025,00-26.07.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON70,0060,001,0025,0025.01.201906.08.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON68,0080,001,0025,0025.12.201821.11.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON68,00200,001,0025,0025.02.201921.11.2018-
      PredajNaCl-S-EUR-MON-ZZS179,0040,001,0025,0025.01.201911.12.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON68,00160,001,0025,0025.01.201911.12.2018-
      Contact
      Phone: +421 907 723 428
      Email: secretary@kbb.sk

      Rožňavská 7
      821 02 Bratislava
      Slovakia, European Union
      © 1992-2012 Commodity Exchange Bratislava, JSC
      Trade registry ID: 31337406, VAT ID: SK2020324966